Bolesność stopy u 19-letniej osoby

Witam.Od dłuższego czasu odczuwam ból w prawej części prawej stopy.Gdy zginam palce to czuje swoistego rodzaju rwanie.Boli mnie to miejsce podczas ruchu , a gdy siedzę odczuwam ból jednostajny.Rok temu wbiłem sobie w stopę drewniany sęk w środek stopy .Stopa była kilkakrotnie cięta i rana drenowana .Tera już jest zagojona w miejscu blizny nie odczuwam bólu tylko z boku z prawej strony cały czas mnie boli nie wiem co mam robić lekarze nie mają pomysłu co to może być proszę o pomoc mam już dos

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza ortopedy. Sądzę że konieczne będzie wykonanie dodatkowych badań np RM stopy