Bolesność stopy podczas biegania u 18-letniej osoby

Witam, od ok 1,5 tygodnia odczuwam ból w lewej stopie podczas biegania/cwiczen, dokładniej w momencie wybicia czyli kiedy przenoszę ciężar na śródstopie ( tylko kiedy ta jedna stopa musi utrzymac cały ciężar, bo np stawac na palcach czy skakac obunóż moge praktycznie bez problemu) podczas różnych prób uciskania stopy dłońmi nie odczuwam bólu. Kilka dni przed kontuzją chodziłam dosyc dużo po nierównym muldowatym śniegu, choc nie wiem czy to może byc przyczyną. Czy jest szansa że ból sam ustąpi?

Renata GrzechociĹska

Trudno postawić przybliżoną diagnozę bez odpowiedniego badania. Proponuję udać się do ortopedy.