Bolesność uda i łydki a zawroty głowy

Mój problem polega na tym, że od około półtora miesiąca boli mnie udo o łydka, ale nie mięsień tylko tak jakby bol pochodził ze środka nogi, jest rwący i czesto sie przemieszcza, łapie nagle tak mocno, że paraliżuje mi nogę i tak samo nagle odchodzi. Dodatkowo automatycznie robi mi się słabo, kręci mi sie w głowie, oblewają mnie poty, mam mroczki przed oczami, problemy z widzeniem, raz straciłam przytomność. Ciśnienie w porzadku, ekg w normie, lekarze odsyłają mnie od jednego do drugiego...

Renata GrzechociĹska

Proponuję wykonać USG doppler kończyn dolnych. Jeśli wynik będzie prawidłowy, sugeruję wizytę u neurologa.