Bolesność w boku po usuwaniu kamieni nerkowych

witam od 8mcy mam problem z kamienien nerkowym wykryto ze mam w prawej nerce kamien o sr 8 mm na 6 mm.po 3 prubach inwazyjnych elektro wstrzasami i 1 prubie cystoskopi nieudanej podieto mnie kilka dni temu prubie ureteroskopi udalo sie kamien usunac.mam pytanie nie mamkrwi w moczu pije duzo wody ale boli mnie prawy bok nie moge sie nahylac jak dlugo bede odczowac bul pooperacyjny.kiedy moge wrucic bezpiecznie do pracy narazie mam 7dni wolnego.dziekuje pozdrawiam marzena z nnotingham w u.k

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
ból powinien stopniowo ustępowac- jeżeli nie zniknie po 7miu dniach, należy ydać się ponownie do lekarza.