Bolesność w miednicy a wkładka domaciczna
Witam robilam rtg bioder i napisano zmiany zwyrodnien w postaci dyskrtenej sklerotyzacji podchrzestnej panewk oraz IUD w miednicy malej. Mam od 4 lat mirene z powodu endometriozy.Czy przez to czuje tak silne bole w pachwinach. Bede wdzieczna za odp.pozd serdecznie

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Nie można tego wykluczyć, jednak w pierwszej kolejności należy wykluczyc inne możliwe przyczyny takich dolegliwości z nowotworami na czele.