Bolesność w miednicy a wkładka domaciczna

Witam robilam rtg bioder i napisano zmiany zwyrodnien w postaci dyskrtenej sklerotyzacji podchrzestnej panewk oraz IUD w miednicy malej. Mam od 4 lat mirene z powodu endometriozy.Czy przez to czuje tak silne bole w pachwinach. Bede wdzieczna za odp.pozd serdecznie

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. po przeanalizowaniu badania bezpośredniego oraz powyższych wyników będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.

Aleksander Ropielewski

Nie można tego wykluczyć, jednak w pierwszej kolejności należy wykluczyc inne możliwe przyczyny takich dolegliwości z nowotworami na czele.