Refluks w żyle odpiszczelowej a bolesność nogi

Witam serdecznie. Jestem po badaniu Doppler. Wykazało refluks III stopnia 5mm w zyle odpiszczelowej. Reszta w porządku, zakrzepicy nie stwierdzono. Co mam dalej zrobić z tym? (biorę hormony Qlaira, Akard, Harmonella) Czy mam powód do zmartwienia w związku z opisaną sprawą? Ps. Noga mnie trochę pobolewa pod kolanem i w łydce ale nie jest to żaden uporczywy ból

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Bez bezpośredniego badanie nie można się wypowiedzieć. Konieczne jest przeanalizowanie przyjmowanych leków przez lekarza w kontekście objawów i wskazań.