Wynik badania dopplerowskiego żył nóg

Witam, prosze o wyjasnienie wyniku doppler zyły nog. Zyly udowe,podkolanowe i piszczelowe tylne drozne, bez skrzeplin,odpływ prawidlowy. Prawa i lewa zyla odpiszczelowa wydolna, nieposzerzona refluks na obu 0,8 sek. Prawa i lewa zyla odstrzalkowa wydolna zastawkowo, drozna refluks odpowiednio 0,7 i 1,3 sek. Co oznacza wynik badania?

Lek. Tomasz Budlewski

A z jakiego powodu było wykonywane badanie? Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.