Żyły bez cech zakrzepicy, żyła udowa i i podkolanowa bez cech niewydolności w 23. tygodniu ciąży

Dzień dobry. Jestem w 23 tygodniu ciąży. Bardzo proszę o interpretację fragmentu wyniku badania dopplera prawej kończyny dolnej: w okolicy ujścia żyła odpiszczelowa szerokosci 7 mm poniżej żyła odpiszczelowa szerokości do ok. 3,5 mm, niewydolność żyły odpiszczelowej,poniżej żyła odpiszczelowa bez cech niewydolności (refluks podczas próby uciskowej do ok 200ms). Po za tym żyły bez cech zakrzepicy, żyła udowa i i podkolanowa bez cech niewydolności. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie objawy? Sadze ze konieczna jest wizyta u lekarza prowadzacego ciąże i kierującego na powyzsze badanie