Żyła udowa podkolanowa i żyły mięśni płaszczykowatych - bez cech zakrzepicy

Witam, Proszę o ocenę USG mojego taty. Ma 61lat,jest osobą ze sporą nadwagą. ''Kończyna dolna lewa. Żyła udowa podkolanowa i zyły mięśni płaszczykowatych - bez cech zakrzepicy. Ujście VSM wydolne - pień wydolny. Niewydolnych perforatorów nie uwidoczniono. Ujście i pień VSP wydolne. W okolicy kostki przyśrodkowej uwidoczniono niejednorodną strukturę w łączności ze stawem kolanowym-do weryfikacji ortopedycznej'' Dziękuje

Wynik badania dopplerowskiego żył jest w normie, na pewno nie ma niewydolności żylnej ani żadnej zakrzepicy. Zmiana w okolicy kostki nie jest konkretnie opisana i powinna być skonsultowana z ortopedą.