Wkładka domaciczna a bolesność brzucha, uderzenia gorąca i zimne poty

WITAM . MAM 39LAT,OD ROKU ZALOZONA MIRENE,W PRZECIAGU 2MSC -3RAZY MIALAM BARDZO SILNY BOL BRZUCHA PROMIENIUJACYOD BOKOW KU PEPKOWI A NASTEPNIE DO MOSTKA.POTEM UCZUCIE GORACA,ZIMNY POT CIEMNO PRZED OCZAMI I UPADAM TAK JAK BYM MDLALA ALE BEZ UTRATY PRZYTOMNOSCI.ANNA

Witam,
niestety ciężko odnieść się do Pani dolegliwości bez badania lekarskiego.
Powinna Pani wykonać badanie USG narządu rodnego - czy przyczyną dolegliwości nie jest rozwijający się stan zapalny w obrębie miednicy mniejszej.
Również zalecałabym wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych z krwi i moczu, wskaźników stanu zapalnego (CRP, WBC)

Zachęcam do wizyty u lekarza ginekologa oraz lekarza pierwszego kontaktu.

pozdrawiam