Upławy a stosowanie wkładki domacicznej
witam od ponad 4 lat mam zalozona wkladke domaciczna...od ok roku mam bardzo cuchnace uplawy...jakby cos zdechlego bylo w srodku.bylam u ginekologa,robilam tez usg..nic,czy moze to byc przyczyna zalozonej spirali?

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, objaw taki wskazuje na zakażenie, które może być umiejscowione w każdym z odcinków dróg rodnych. Można wykonać posiew z wydzielających się upławów i spróbować zastosować leczenie przyczynowe. Sama obecność wkładki po takim czasie nie predysponuje do zakażeń albo w każdym razie nie powinna. Pozdrawiam.