Migotanie przedsionków i uderzenia gorąca w godzinach wieczornych

Witam serdecznie mam 78lat od 2lat mam w godzinach pozno nocnych klopot z sercem .M am obiawy migotania przedsionkow i uderzenia goraca a nastepnie zimna.Robilem badanie holtera leczto badanie wyklucza migotanie .Prosze mi powiedziec co jest z moim sercem.Pozdrawiam Wesolych Swiat

Aleksander Ropielewski

Przykro mi ale bez możliwości przeprowadzenia badania i oceny badań dodatkowych nie jestem w stanie wypowiedzieć się na temat Pańskiego serca. Jedyne co mogę doradzic to wizytę u internisty lub kardiologa.