Napadowe migotanie przedsionków i oczekiwanie na EKG Holter

Mam napadowe migotanie przedsionków. Kilka razy miałem krótkie napady a ostatnio byłem umiarowiany w szpitalu farmakologicznie. Po umiarowieniu serca lekarz dał mi skierowanie na ekg HOLTERA. Nie dostałem żadnych leków ani antyarytmicznych ani przeciwzakrzepowych. Na holtera ekg i lekarza będę czekał 4 m.. Czy ten okres czasu jest dla mnie bezpieczny. Nie mam nadcisnienia. Wyniki morfologii, potasu,magnezu wątroby nerek tarczycy cukru białka w normie. Choruję na POCHP i prostatę.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez dokładnego poznania wywiadu medycznego nie można się wypowiedzieć. Proponuję udać się jak najszybciej do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić ewentualną zmianę postępowania.