Bolesny guz w piersi u nastolatki

Witam serdecznie! Juz ponad 8 miesiecy temu wyczulam malego bolesnego guza w piersi po lewej stronie, lekarz powiedzial ze to powiekszony wezel chlonny i wyslal mnie na USG piersi. Powiedzieli ze to zwykly powiekszony wezel chlonny i ze mam sie nie martwic... Ale 8 miesiecy pozniej i dalej to mam, jest wiekszy i bardziej bolesny, pojawil mi sie tez taki sam w prawej piersi.. Sa tak bolesne ze boli noszenie stanikow.. Zaczynam sie troche martwic.. Czy slusznie? Mam 18 lat

W takiej sytuacji radziłbym ponownie wykonać kontrolne USG po skonsultowaniu się najlepiej bezpośrednim z chirurgiem. Bez bezpośredniego badania, wyniku USG nie podam Pani w tej kwestii żadnej konkretnej informacji.