Bolesny guzek na plecach

Dzień Dobry! Mam taki problem gdyż około rok temu wyczułem guzka po lewej stronie pleców u dołu. Guzek nie bolał teraz co jakiś czas czuje jak ból promieniuje. Czy to jest coś groźnego czego mam się obawiać? Guzek jest mały może 1 cm. Proszę o poradę Arek

Magdalena StusiĹska

Jeżeli guz w ostatnim czasie zmienił się i boli, najlepiej zgłosić się do lekarza w celu konsultacji.