Boli mnie brzuch i mam mdłości: czy to ciąża?

Od jakiegoś czasu boli mnie brzuch i mam mdłości. Mam jakiś beżowy taki jasny śluz nie ma brzydkiego zapachu. Nie wiem co to, ale nic mnie nie boli nie swędzi i mam jakieś dziwne piersi są jak by nadmuchane. Nie mam wzmożonego apetytu i dokuczliwe gazy, no i ból brzucha.
Pomóżcie.

Witam serdecznie!
W przypadku uzasadnionych obaw o możliwość zajścia w ciążę proszę wykonać test ciążowy dostępny w każdej aptece.
Objawy przez Panią przytoczone nie są charakterystyczne dla ciąży, ale też na ich podstawie nie można jej wykluczyć.
Jasny gęsty śluz bez objawów towarzyszących takich jak świąd czy pieczenie jest charakterystyczny dla drugiej połowy cyklu. Pozostałe objawy świadczą bardziej o zespole napięcia przedmiesiączkowego niż o ciąży.
Pozdrawiam.