Brak apetytu i pragnienia u 11-latka

Mam wielki problem z moim 11 letnim synem. Nigdy nie jest głodny, mało pije. Trzeba prosić i namawiać żeby cokolwiek zjadł. Na wycieczkach gdy opiekun go nie przypilnuje potrafi cały dzień nic nie zjeść i twierdzi że nie jest głodny. Lekarze pediatrzy są bezradni. Chyba wszystkie możliwe leki bez i na receptę na poprawę apetytu już zostały wypróbowane, w tym również zioła. Proszę o pomoc

Proszę wykonać badania morfologia ,rozmaz crp tsh elektrolity cukier na czczo, bilirubina, mocz badanie ogolne kal na pasozyty i z badaniami udać sie do poradni gastrologii dzieciecej.