Brak apetytu u 3-miesięcznego wcześniaka

Witam.Jestem mama 3 miesięcznej dziewczynki która jest wcześniakiem urodzonym w 30 tyg ciąży.Od kilku dni zauważyłam że mała nie ma apetytu. Je od 5 do 6 posiłków dziennie ale nie więcej niż 90-110ml.Czas karmienia to do 45min gdzie wcześniej potrafiła zjeść 120ml w 20min.Zmieniliśmy mleko z Babilon Comfort na Nutamigen z racji alergii i problemów z w wypróżnianiu.Nie wiem co robić. Do 60-70ml je ładnie potem zaczyna się cyrk.W nocy śpi po 4-4,5godz budzi się głodna ale zjada 60-70ml.Co robić.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.