Brak apetytu u 4-letniego dziecka a pasożyty

witam mój 4 letni synek strasznie mało je nie ruszy wędlin mięsa owoców warzyw , jaki preparat uzupełni niedobór witamin i jaki lek podawac na wspomożenie apetytu, jaka jest przyczyna braku apetytu czy to jakies pasożyty

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się z dzieckiem do lekarza pediatry, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.