Brak apetytu, wahania masy a badania hormonalne

Witam .Otrzymalem dzisiaj nastepujace wyniki na tarczyce : tsh moj wyniki 1.212 min 0,35 max 5,50 ft 3 moj wynik 4,48 min 2,3 max 4,2 ft 4 moj wynik 1,34 min 0.89 max 1,76 anty-tg moj wynik 30,4 max 40 anty-tpo moj wynik <28 max 60 co moze oznaczac podwyzszone ft 3 z tego co sie orientuje anty tg nie powinno byc wogole dodam ze cieprie i cierpailem na rozne dolegliwosci brak apetytu wachania masy i wiele innych

Lek. Tomasz Budlewski

ft3 (i ft4 również) - to hormony tarczycy. ft3 jest podwyzszony, ale nieznacznie, do tego ma Pan prawidłowy poziom TSH (hormon produkowany przez przysadke, steruje funkcja tarczycy). przeciwciała z tego co widze tez sa prawidłowe (one świadczą o autoimmunologicznej chorobie tarczycy). Prosze udac sie do lekarza rodzinnego lub endokrynologa z wynikami badań.