Brak badań poziomu hormonów tarczycy w ciąży
Witam. Aktualnie jestem w 23 TC, ciąża przebiega prawidłowo. Wczoraj rozmawiałamm ze znajomą która też jest w ciąży, zaczęłyśmy rozmawiać a ona spytała jakie mam wyniki z tarczycy, byłam w szoku bo ani przed ani w trakcie nie miałam robionych badań TSH, były robione ale dobre parę lat temu i były w normie. Moje pytanie brzmi czy powinnam zrobić to badanie na własną rękę i czy nie jest już na to za późno?

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Zdecydowanie powinna Pani mieć wykonane badanie TSH na początku ciąży. Warto je wykonać i skonsultować się z wynikami z ginekologiem.