Brak bólu po rekonstrukcji ACL i poszycia łękotki

Witam,jestem 3 dni po rekonstrukcji ACL i podszycia lekotki bylo to dokladnie 23.08.2014r.W dzien zabiegu jak i jeden dzien po strasznie bolala cala noga ale wieczorem dzien po operacji bol ustapił i nie powrócił,Stad moje pytanie,czy jest to normalne? Wiele czytalem na ten temat i osoby po tej samej operacji skarzyly sie na wielkie bole nawet wiele dni po.Prosze o odpowiedz.Dziekuje i pozdrawiam :)

Witam. Brak bólu wskazuje na to, że zabieg rekonstrukcji nie był w tym przypadku skomplikowany i przebiegł bez powikłań. Nie ma powodów do niepokoju.