Brak bólu podczas pierwszego stosunku

Podczas pierwszego stosunku nie odczułam żadnego bólu czy jest możliwe że nie mam przebitej błony dziewiczej ? Bardzo proszę o szybką odpowiedź. Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli odbył się stosunek to raczej nie jest możliwe nie przebicie błony dziewiczej. Po badaniu lekarskim będzie można rozwieść Pani wątpliwości. Proszę udać się do ginekologa.