Brak krwawienia podczas pierwszego stosunku. Czy to normalne?

Niedawno odbyłam swój pierwszy stosunek, podczas którego nie wystąpiło krwawienie, czy to normalne?

ponad rok temu

Witam serdecznie,
Objawy towarzyszące przerwaniu błony dziewiczej zależą od jej grubości. Jeżeli błona jest gruba, to może pojawić się krwawienie oraz dolegliwości bólowe. Przy cienkiej błonie dziewiczej powyższe objawy mogą nie wystąpić. Jest to sprawa indywidualna. Zatem proszę się nie martwić.
Pozdrawiam