Brak ciąży pomimo monitorowania pęcherzyka

Witam Mam pytanie chodziłam do lek na obserwacje pęcherzyka wszystko ładnie przebiegło w dni które były odpowiednie czyli kiedy pękł był stosunek jednak ciąży brak.Z jakiego powodu może tak być?Dodam że jestem po dwóch wczesnych poronieniach.Badania moje genetyczne wyszły ok.Robiłam również wynik progesteronu w 20 dniu cyklu wyszedł 7,91.Z góry dziękuje za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może należało by wykonać badania nasienia partnera, a dopiero później zastanawiać się na temat dalszych możliwości diagnostycznych u Pani.