Monitorowanie cyklu i starania o ciążę

Mam 34 lata Od 8 m staram się o dziecko ( drugie dziecko Byłam na monitoringu było ok. Cykle zawsze miałam regularne ale dość długie 32 dni. Owulacje około 19 dn. Martwiło mnie jednak to że owu jestem tylko w stanie stwierdzić poprzez test ow i lekkiego pobolewania w podbrzuszu. Nie obserwuję u siebie żadnego śluzu. Zaczełam brać wiesiołek i Ligunin W 8 dniu po ow zrobiłam kontrolnie progesteron i wyszedł mi 4.95 i spóźnia mi się okres a w ciązy nie jestem. Czy ligniany mogły zaszkodzić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.