Ocena monitoringu cyklu przy staraniach o dziecko

Dzien dobry. Jestem zaniepokojona monitoringiem cyklu. Od pol roku staramy sie o dziecko. W 9 dc nie było pecherzyka dominującego, 15dc pęcherzyk 19 mm, dziś 20 dc pęcherzyk 22,7mm, wczoraj test owu. wyszedł pozytywnie. Co moze byc powodem tego że pecherzyk tak wolno rośnie? Dodam ze na tym jajniku mam torbiel endomerialna. Z gory dziękuję za pomoc.

Aleksander Ropielewski

Przyczyn może być wiele jednak rozmiar Pani pęcherzyka dominującego jest w normie i nie budzi niepokoju.