Co oznacza stwierdzenie linijne endometrium pierwszej fazy 5-6 mm?

Witam, moje cykle są nieregularne, przeważnie w granicach 36 dni. Wczoraj w 11 dc byłam na monitoringu. Co oznacza stwierdzenie linijne endometrium 1-szej fazy 5-6 mm ( czy grubość jest prawidłowa?) oraz co najważniejsze liczne pęcherzyki na obu jajnikach, nie znaleziono również jeszcze pęcherzyka dominującego. Czy możliwe jest, że pęcherzyk ten dopiero zacznie przyrastać, ze względu na długie cykle ? Czy raczej jest to już nieprawidłowość, że w 11 dc nie widać dominującego pęcherzyka?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza obserwacja , owulacja powinna by.c około 17 dnia cyklu wiec teoretycznie moze być jeszcze czas lub moze być cykl bezowulacyjny. Sadze ze warto jest wykonaćbadania hormonalne.