Brak czucia po odmrożeniu stopy

Moj brat odmrozil sobie stopy tydzien temu. Po 2 dniach czucie w lewej stopie wrocilo, niestety w drugiej do tej pory nie...stopa jest biala, schodzi z niej skora a brat moze na niej stanac tylko jezeli ma zalozony but, bo bol w lydce i kolanie nie pozwala na to. Byl 2 razy na pogotowiu ale odeslali z kwitkiem i kazali czekac. Po drugiej wizycie dostal leki na rozrzedzenie krwi, dzisiaj mial arytmie... czy stopa jest jeszcze do uratowania?

Pani brat powinien być hospitalizowany, gdyż grozi zator. Proszę pilnie zgłosić się do lekarza. Doraźnie można zastosować naprzemienne kąpiele (zimna/ciepła ale nie gorąca woda) oraz delikatny masaż limfatyczny.
Pozdrawiam, Paweł Czarnocki