Brak czucia w opuszkach palców

Mężczyzna 22lata brak czucia w opuszkach dwóch palców ,wskazujący i kciuk.co może być powodem i do jakiego specjalisty należy się udać.nie ma mrowienia ani bólu.

Może być to skutek uszkodzenia gałązki nerwu wywołane np. szarpnięciem lub długotrwałym uciskiem. Pomocne może być rozćwiczanie palców oraz śródręcza plus intensywny masaż poprzeczny przedramienia. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki