Co oznacza brak czucia w palcu po zabiegu cieśni na prawym nadgarstku?

Witam jestem 4 tygodnie po zabiegu cieśni na prawym nadgarstku problem mój to brak czucia w palcu wskazującym i połowie serdecznego nadal nie mogę niczego ścisnąć nawet skrobanie ziemniaków sprawia śilny ból.Po przespanej nocy jest problem z utrzymaniem czegokolwiek w dłoni bo nie mogę tego utrzymać z powodu bólu. Nad mienie że lekarz przeprowadzający zabieg powiedział że nie widział tak mocnego przerostu cieśni,jak długo będę odczuwać ból,kiedy wracać do pracy ciężka fizyczna przy udziale rąk)

Pozdrawiam
Paweł Czarnocki