Brak czucia w mięśniu piszczelowym po rekonstrukcji więzadła krzyżowego

Witam, 5 dni temu przeszlam operacje rekonstrukcji wiezadla krzyzowego przedniego metoda artroskopowa. Zaraz po operacji zauwazylam, ze nie mam czucia w miesniu piszczelowym przednim. Miesien w niewielkim stopniu reaguje na ruchy stopa, a miejsce, w ktorym wystepuje brak czucia zdaje sie poszerzac? Czy miesien mogl zostac uszkodzony, porazony podczas operacji? Czy to stan chwilowy, czy moze nieodwracalny? Czy powinien mnie niepokoic?

Piotr Pilarski

Mało prawdopodobne jest uszkodzenie mięśnia podczas artroskopii gdyż podczas operacji nie manipuluje się w mięśniu. Sugeruję udać się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.