Brak czucia w pośladku i udzie po zastrzyku

Witam, w sobote dostałam zastrzyk i do dzisiaj nie mam czucia w prawym pośladku i w udzie. Próbowałam nawet kłuć sie igłą ale nic nie czuje :( Prosze mi powiedzieć dlaczego tak sie stało i czy to coś poważnego?

Może tak się zdarzyć, jeśli powierzchowne gałezie czuciowe unerwiające pośladek zostaną przypadkowo uciśnięte przez substancję wstrzykiwaną lub przez igłe w czasie zastrzyku domięśniowego . Nie da się całkowicie wykluczyć takiej możliwości...
Zwykle poprawia się z czasem
Spokojnie odczekać i proszę NIE KŁUĆ SIĘ! bo będzie gorzej!
ozdrawiam