Brak dziennych drzemek u 9-miesięcznego dziecka

Witam. Moja 9 miesięczna córka od kilku dni nie chce spać w czasie dnia. Wcześniej ucinała sobie co 3 godziny drzemki (30-60 minutowe). Obecnie jeżeli już uda jej się zasnąć w dzień to śpi raz maksymalnie 30-60 min. Dodam, że jest z natury bardzo energiczna, czworakuje, staje na nóżki i wszystko ją ciekawi. W nocy budzi się 1-3 razy. Czy powinno być inaczej? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis nie wydaje się wskazywać na występowanie patologii. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do lekarza pediatry.