Brak efektów leczenia pokrzywki na ręce

na prawej rece glownie nad nadgarstkiem na przodzie mam pokrzywke ale babel jest duzy i ciagle laczy sie z mniejszymi w jednosc, bylam na pogotowiu lekarz powiedzial ze alergia i przepisal mi PIRITON 4 mg tabl oraz maść FUCIDIN, problem moj jest taki i obawa ponieważ moja reka jest coraz bardziej spuchnieta i nie widac poprawy, czy mam sie zglosic do innego lekarza czy odczekac niestety az opuchlizna sama zejdzie, prosze o pomoc bo sie boje ze cos mi sie stanie, agnieszka, Dublin

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani ile stosuje Pani zalecone leki. Jeśli bowiem 1-2 dni, warto poczekać na efekty. Jeśli jednak dłużej lub objawy bardzo się nasilają, proszę nie zwlekać, tylko ponownie skonsultować się z lekarzem.