Brak jajeczkowania i tabletki

Wita, po badaniach okazało się że nie mam jajeczkowania dostałam tabletki clostibergyt. brałam je jużż 2 razy. w pierwszym miesiącu od piątego dnia miesiączki, w drugim miesiącu okres przesunął się o tydzień też brałam po jednej tabletce a w trzecim miesiącu czyli obecnie miałam wziąść dwie tabletki od piatego dnia okresu ale już minął tydzień od planowanego terminu miesiączku a ja nadal jej nie dostałam. nie wiem co mam w tym przypadku zrobić?

Aleksander Ropielewski

Proszę skonsultować się z Pani ginekologiem prowadzącym, ponieważ lek clostilbegyt stosuje się pod ścisłą kontrolą lekarza, który ma pełną ocenę sytuacji klinicznej. Bez takiej wiedzy nie jestem w stanie udzielić Pani bezpiecznej porady.