Brak krwawienia 5 dni po skończeniu opakowania tabletek a zmiana tabletek

Witam. Skończyłam ostatnio opakowanie tabletek mija 5 dzień a mi nadal nie pojawiło się krwawienie. Co prawda musiałam zmienić tabletki na sylvie 20 (i tez mi nie odpowiadają a zmienialam 3 razy w ciągu roku) przyznam ze mam teraz sporo stresu i ostatnie opakowanie bralam dosc nieregularnie ale dlatego partner nie kończył we mnie (to mnie tylko troche uspokaja). W dodatku we wtorek mam wylot i nie chce dostać okresu na wyjeździe :( to normalne ze tak się zatrzymał czy to przez zmianę tabletek?

Piotr Pilarski

Możliwe, krwawienie z odstawienia wystąpi później. Sugeruje wykonać test ciążowy 14 dni po stosunku w celu wykluczenia ciąży.

Pozdrawiam.