Brak krwawienia po dostawieniu tabletek antykoncepcyjnych i plamienia

5.02 wzięłam 1 tab. antykoncepcyjną(wybór metody przez niski koszt), lecz zamiast normalnej miesiączki długo plamiłam (~11dni), 21.02 zapomniałam tab, przyjęłam dzień później (po ok. 15 godz), 27.02 zaczęłam plamić, 5.03 zapomniałam kolejnej tabletki(dawkę nadrobiłam), 8.03 ostawiłam tab przez ciągłe plamienie. W ulotce pisało, że jeżeli zapomnę tabletki, bez odstawienia mam zacząć kolejne opakowanie(po 21 tab), jednak po 29 tabletce odstawiłam blister ze strachu. Nadal nie mam miesiączki.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.