Brak logicznego myślenia i mootywacji

Witam dołączam się do tych wypowiedzi i ja cierpię na brak logicznego myślenia amotywację oraz niemożność podjęcia decyzji rozkojarzenie oraz gubię wątki w czasie rozmowy jak gdybym był nie obecny nie potrafie przejawiac uczuc od dziecinstwa mialem duzo stresów pochodze z rodziny gdzie ojciec jest alkoolikiem i mozna powiedziec ze kazdego dnia było Ciezko mam 25 lat i czuje sie kapletnie nieporadny bylem u wielu psychatrow ale wszyscy faszeruja mnie lekami ktore mi nie pomagaja ktos cos ?/

Witam

mam wrażenie, że coś skłoniło Pana do napisania tego listu ? to zastanawiające, że "odesłał Pan gdzież, nieporadność, brak logiki i motywacji" o której Pan wspomina i znalazł Pan to forum, opisał swoją sytuację. Co takiego poprowadziło Pana w tym kierunku?
Może warto razem z terapeutą poszukać dróg, które prowadzą w kierunku "tego-czegoś"?

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?ref=hl