Brak miesiączek u 18-latki
witam. mam takie dosc zagmatwane pytanie , otoz moja corka majac 18 lat od kilku miesiecy nie ma miesiaczki. nadmienie iz badania hormonow , usg, tarczyca byly robione i w zasadzie nic nie wniosly aby rozwiklac zagadke.

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Diagnozowanie menopauzy
Menopauza, inaczej przekwitanie, to bardzo trudny okres w życiu kobiety. Czy wiesz, jak ją rozpoznać? O diagnozowaniu menopauzy mówi lek. Łukasz Dubielecki.
Witam
Trudno postawić diagnozę na podstawie krótkiego opisu.
U młodych dziewcząt, jeżeli badania są
w porządku, najczęstszą przyczyną zatrzymania
miesiączki jest intensywne odchudzanie
lub stres. Proszę sprawdzić wagę córki.
Jeżeli jest to anoreksja, córka temu zaprzeczy.
Myślę, że konieczna jest konsultacja z psychologiem.
Pozdrawiam serdecznie