Brak miesiączki a jajeczkowanie

Witam! Mam 52 lata. Od dwoch lat nie miesiączkuje ale czasami zdarza sie ze mam jajeczkowanie (typowe objawy) ale nie dostaje po nim okresu. Czy to jest normalne?

Piotr Pilarski

Po menopauzie nie ma już jajeczkowania. Objawy, które Pani odczuwa są wziązane z podwyższonym poziomem hormonów w czasie po menopauzie. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.