Brak miesiączki a leki na wywołanie

Witam, mam bardzo nieregularne miesiączki, średnio co 3 miesiące, raz nawet nie miałam jej pół roku. Byłam u ginekologa, przepisał mi tabletki na wywołanie i kazał czekać, w ciągu roku miałam tylko 3 razy miesiączkę, więc znowu poszłam do ginekologa, dostałam tabletki na wywołanie i znowu kazał lekarz mi czekać ,tym razem pół roku. Nie mam już okresu 3 miesiące. Zmienić ginekologa? Czy ja mam w ogóle dni płodne?

Renata GrzechociĹska

Należy zacząć poszukiwać przyczyny organicznej takiego stanu. Proponuję znaleźć ginekologa, który odpowiednio zajmie się Pani przypadkiem.