Brak miesiączki a możliwość ciąży pozamacicznej

Witam serdecznie miesiaczki nie miałam w sierpniu we wrzesniu dostałam ale tylko miałam 3 dni byłam u ginekologa on nie stwierdził ciąży.. cały czas mnie boli pod brzusie w macicy czuje jak by ktoś mi ja rozciągał czy to może być ciąża badz ciąża pozamaciczna ??

Piotr Pilarski

Jeśli badanie bhcg wykluczyło ciąże to nie może być ona przyczyną. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.