Brak miesiączki a wynik beta hCG u 43-latki

Witam mam 43 lata od 4 dni nie mam miesiączki. Mój partner zabezpiecza się więc... Robiłam 3 testy ciążowe, żaden nic nie wykazał, nie jestem w ciąży, zrobiłam test beta HCG z krwi wynik 0,10. W domu mam stresową sytuacje oprócz tego mam od kilku m-cy uderzenia gorąca, oblewają mnie zimne poty, nie mogę spać lub tylko bym spała, nie potrafię znależć sobie miejsca. Boję się, moje myśli są różne. Proszę o pomoc Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

wyniki badań wskazują, że nie jest Pani w ciąży. Proszę zgłosić się do lekarza aby Panią zbadał i wprowadził odpowiednie leczenie.

Pozdrawiam.