Brak miesiączki i obfity śluz z pochwy a ciąża

Witam mam 20 lat od tygodnia wydobywa sie mi obfity sluz z pochwy oraz od 2 miesiecy nie mam miesiaczki robilam tydzien temu test ciazowy wyszedl negatywny mam bole piersi , jestem senna, uczulona na zapachy czy możliwe że jestem w ciąży proszę o odpowiedz :)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanych objawów stwierdzić czy jest Pani w ciąży. W tym celu proszę ponownie wykonać test ciążowy. Bez względu na wynik proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.