Brak miesiączki - jaka jest przyczyna?

Witam.

Mam 33 lata jestem mężatką od 13 lat. Miesiączka opóźnia mi się już 10 dzień, bardzo się boje ponieważ zażywam leki na depresję. Uprawiam z mężem sex używając globulek dopochwowych i prezerwatyw, ale ostatnio bez prezerwatywy a z globulką. Czy można myśleć że doszło do zapłodnienia? Objawy mam takie, powiększone piersi, senność, bóle kręgosłupa. Pozdrawiam

Witam serdecznie.

Należy pamiętać, że mimo stosowania różnych metod antykoncepcji nie chroni to przed ciążą w 100%. Powinna Pani wykonać test ciążowy. Jeżeli wynik będzie negatywny należy go powtórzyć po tygodniu.
Pozdrawiam