Zmieniony charakter miesiączki i stosunek przed okresem

5 dni przed miesiączka uprawiałam sex miesiączke dostałam ale nie jest tak obfita jak poprzednie test ciązowy wykonałam w środę a w czwartek dostałam okres test wyszedł negatywnie czy moze to byc zwiazane z jakąs choroba lub stresem

Witam! Poszczególne krwawienia miesięczne mogą mieć różne nasilenie, nie jest to powód do niepokoju. Zmiany jak najbardziej mogą być związane z stresem, chorobą czy wahaniami hormonalnymi. Aby test ciążowy był w 100% wiarygodny należy powtórzyć go 14 dni po stosunku.