Brak okresu w 8. miesiącu po stosunku

Witam sex uprawiałam w styczniu , przez cały czas do tego miesiąca mialam miesiączke lecz w tym miesiącu ciagle jej brak , jaka moze byc tego przyczyna ? Dodam ze po stosunku w styczniu robiłam test ciązowy wyszedł negatywnie

Witam, przyczyn nie pojawiania się miesiączki może być wiele i nie są one wcale związane z możliwością bycia w ciąży. Zmiany hormonalne, stres, pogoda, intensywne odchudzanie - to jedynie kilka z powodów, dla których miesiączka może się spóźniać. Nie mniej jednak zawsze brak okresu należy traktować jak sygnał do tego, aby odwiedzić lekarza ginekologa. Brak miesiączki może towarzyszyć również innym, poważnym chorobom, które lekarz powinien wykluczyć. Pozdrawiam!