Brak miesiączki, negatywny test ciążowy i starania się o ciążę podczas dni płodnych

Mam pytanie dot braku miesiączki. Moje cykle są raczej regularne. W całym okresie dni płodnych starałam o zajście w ciąże.Okres spóźnia mi się 10dni jednak zb test-wyszedł negatywny. Dodatkowo martwią mnie symptomy jak dla miesiączki tym razem są troszkę inne- przybrałam na wadze, bolą mnie piersi bardziej niż zawsze i są bardziej nabrzmiałe, częste lekkie bóle w podbrzuszu. Dodam, że nie stresowałam się w ostatnim okresie bardziej niż zwykle, nie byłam na diecie no i nigdzie nie wyjeżdżałam.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Proponuję zgłosić się do poradni ginekologicznej aby wykonać badanie beta-hcg z krwi obwodowej. Badanie to jest bardziej czułe niż testy dostępne w aptece.