Brak okresu od dwóch miesięcy i negatywny test ciążowy a ryzyko ciąży

Witam. Spoznia mi sie okres ostatnią miesiaczke mialam 22 maja 2014 r a do dzisiaj jeszcze nie mam. Moja miesiaczka nie jest regularna. przeważnie okres mam co 31,35,40 dni raz mialam po50 dniach. Boje sie ze jestem w ciazy ale robilam test i byl negatywny. Czesto oddaje mocz po wypiciu sokow itp. Mam wiekszy brzuch i twardy,czuje tak jakby cos w tym brzuchu mnie sciagalo niewiem jak to dokladnie napisac. Troche sie stresowalam w ostatnich miesiacach

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Jeżeli ma Pani wątpliwości to proponuję zgłosić się do poradni ginekologicznej. Można wykonać badanie beta hcg z krwi obwodowej, które jest bardziej czułe niż domowy test ciążowy. Można także wykonać badanie obrazowe (USG).

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wskazane powtórzenie testu ciążowego i konsultacja ginekologiczna z powodu zaburzeń miesiączkowania.